Пост обновлен июль 18


Університет готує висококваліфікованих фахівців за наступними галузями знань:


03 Гуманітарні науки

- 035 Філологія (Германські мови і літератури)освітні ступень бакалавр, магістр; денна та заочна форма навчання.

07 Управління та адміністрування

- 072 Фінанси, банківська справа та страхування - освітня ступень бакалавр, магістр; денна та заочна форма навчання.

- 073 Менеджмент - освітня ступень бакалавр, магістр; денна та заочна форма навчання.

29 Міжнародні відносини

- 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії - освітня ступень магістр; денна та заочна форма навчання.

Вступникам до Українсько-Польського вищого навчального закладу «Центральний Європейський Університет необхідно подати наступні документи:

1. заяву на вступ в Університет;

2. документ про освіту з додатком (оригінал і копія): атестат про середню освіту або диплом молодшого спеціаліста або диплом бакалавра або диплом магістра за іншою спеціальністю.

3. сертифікати ЗНО з додатком (оригінал і копія);

4. паспорт України (оригінал і копія);

*В разі подання паспорта з безконтактним електронним носієм, необхідно додати копію витягу про реєстрацію місця проживання або посвідки про постійне проживання в Україні; 5. ідентифікаційний код платника податків (оригінал і копія).

6. чотири кольорові фотокартки (3х4 см);

7. військовий квиток або посвідчення про приписку (для військовозобов'язаних);

8. свідоцтво про зміну прізвища, імені чи по батькові (в разі потреби).

Телефони приймальної комісії:

+38 (044) 278-18-92

+38 (096) 292-36-12

+38 (063) 532-71-60

+38 (098) 265-79-24

referent.ceu.info@gmail.com

Голова приймальної комісї:

ректор, д.е.н., проф. Пахомов С.Ю.

+38 (044) 278-24-73

+38 (095) 891-60-05

+38 (067) 352-17-79

supakhomov@gmail.comРеєстрація на ЗНО в магістратуру стартує 13 травня Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні для окремих категорій абітурієнтів, які вступатимуть у магістратуру, розпочнеться 13 травня. Відповідна норма передбачена Умовами прийому до вишів 2019 року.

Як відомо, складати зовнішнє незалежне оцінювання при вступі у магістратуру цього року необхідно буде двом категоріям вступників.

Зокрема, перша категорія вступників має надати приймальній комісії результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови. Це стосуватиметься абітурієнтів, які планують вступати на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальностями «Музеєзнавство, пам’яткознавство», «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» галузі знань «Культура і мистецтво», «Релігієзнавство», «Історія та археологія», «Філософія», «Культурологія», «Богослов’я», «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Управління та адміністрування», «Інформаційні технології», «Сфера обслуговування», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» та «Міжнародні економічні відносини». Реєстрація на тестування з іноземної мови розпочнеться 13 травня та триватиме до 18:00 03 червня. Основна сесія єдиного вступного іспиту з іноземної відбудеться 02 липня. Другій групі абітурієнтів, які вступатимуть у магістратуру за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право» на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста необхідно отримати результати наступних зовнішніх іспитів: єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей.

Реєстрація на тестування розпочнеться 13 травня та триватиме до 18:00 03 червня.

Основна сесія єдиного вступного іспиту буде проведена 02 липня. Основна сесія єдиного фахового вступного випробування відбудеться 04 липня.

Інформація про процедуру реєстрації на ЗНО буде розміщена у розділі ЗНО у магістратуру.В Центрально-Європейському університеті святковим настроєм і щасливими посмішками зустріли День знань і початок нового навчального року.

На свято першого дзвоника в стінах університету зібралися першокурсники та їхні батьки, студенти, ректорат, завідувачі кафедр і викладачі, видатні випускники університету. Відкрив урочисте зібрання проректор В. П. Марчук, який розповів про славний шлях університету, досягнення та успіхи студентів і випускників, і побажав усім у новому начальному році натхнення у навчанні, великих наукових звершень.

З привітальним словом виступив ректор М. І. Молдованов. Звертаючись до першокурсників він наголосив, що у сучасному світі багато освіти не буває. «Сьогодні ви розпочинаєте новий шлях. Ви рушили вперед дорогою знань. І чим далі ви будете йти, тим більше освіти вам буде потрібно. І не тільки вітчизняної, а й закордонної, європейської. Таку можливість ми забезпечуємо. Ваше завдання – скористатися нею». «В сьогоднішніх реаліях щоб бути успішним і конкурентоздатним на ринку праці вам потрібно не тільки опанувати певну спеціальність, а й досконало вивчити англійську та інші іноземні мови. Вища освіта – це лише інструмент для успіху, який ми пропонуємо. Наскільки вільно ви ним оволодієте – залежить уже від вас», − підкреслив ректор університету М. І. Молдованов.

З натхненними промовами до студентів звернулися почесні гості: О.А. Кокошинський, Віце-президент Атлантичної Ради України; А. С. Баскакова, працівник МЗС України, випускниця факультету міжнародних відносин ; О.І. Сащенко, випускник Київської Гуманітарної Академії і Норвезького ВНЗ Б’юскерюд; І. Федорченко, випускниця та працівник посольства Королівства Норвегія в Україні; В.В. Халаджи, випускниця та радник Міністра закордонних справ України. Випускники поділилися своїми спогадами про студентське життя та досвідом навчання, подякували викладачам за здобуті знання, дали поради першокурсникам і студентам щодо роботи і навчання.

В урочистій атмосфері свята ректор М. І. Молдованов і проректор В. П. Марчук під гучні аплодисменти студентів, батьків і викладачів вручили залікові книжки першокурсникам. «Нехай кожен день вашого нового студентського життя буде наповнений незабутніми приємними подіями на користь вам, на радість батькам, рідним і викладачам!», − сказав ректор університету.


© ПрАТ «Українсько-Польський вищий навчальний заклад  «Центрально-Європейський університет»

м. Київ, вул. Рейтарська, 19-A

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now