Студенти КГА на публічній лекції Заступника Генерального Секретаря НАТО


27 вересня 2012 року у приміщенні Національного університету «Києво-Могилянська Академія» відбулася лекція Заступника Генерального секретаря НАТО з нових викликів безпеці, Посла Габора Іклоді для студенства на тему «Україна-НАТО: спільні бачення викликів безпеці». В заході взяли участь декан Марчук В.П. та студенти факультету міжнародних відносин Київської гуманітарної академії. Виступ пана Іклоді відбувався виключно англійською мовою.

Вельмишановний Посол у своїй промові окреслив найбільш небезпечні виклики для глобального безпекового простору у XXI сторіччі, а саме: міжнародний тероризм, піратство, гонка озброєнь та розповсюдження ядерної зброї, кліматичні зміни, поступове виснаження енергетичних ресурсів Землі тощо. Ключом до вирішення цих викликів за словами пана Іклоді є міжнародна співпраця, заснована на взаємовигідному партнерстві.

Також Заступник Генерального Секретаря підкреслив важливість участі України у цьому глобальному процесі та наголосив на значущості діяльності українських миротворців у операціях НАТО в Афганістані, Іраці, Косово тощо. Після виступу студенти та гості даного заходу мали змогу поставити актуальні питання та отримати відповіді від Повноважного представника Північноатлантичного альянсу.


Недавние посты

Смотреть все

Університет готує висококваліфікованих фахівців за наступними галузями знань:

Університет готує висококваліфікованих фахівців за наступними галузями знань: 03 Гуманітарні науки - 035 Філологія (Германські мови і літератури) – освітні ступень бакалавр, магістр; денна та заочна ф

© ПрАТ «Українсько-Польський вищий навчальний заклад  «Центрально-Європейський університет»

м. Київ, вул. Рейтарська, 19-A

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now