Міжнародний молодіжний студентський форум Global Youth Forum


14 та 15 жовтня в Києві відбувся щорічний міжнародний молодіжний студентський форум Global Youth Forum, в якому взяла активну участь і делегація студентів Київської гуманітарної академії. Форум був організований зусиллями міжнародної студентської організації AIESEC в рамках Європейського конгресу, і в ньому взяли участь, окрім українських студентів, більш ніж 200 представників молоді із 50 країн світу, серед яких Німеччина, Франція, Великобританія, Іспанія, США, Канада, Італія, Данія, Македонія, Фінляндія та інші.

Форум проходив у два етапи – 14 жовтня відбулася загальна конференція для усіх учасників, що висвітлювала найбільш актуальні виклики світового розвитку, а також проблематику розвитку особистості в умовах глобалізацій них процесів. В день відкриття форуму конференція проходила в Будинку освіти та культури «Майстер Клас». Доповіді та дискусія відбувались виключно англійською мовою.

Другого дня засідання конференції відбувалось у Червоному корпусі Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка. Питання, що виносились на розгляд у другий день стосувалися безпосередньо України, її економіки, соціальної сфери, викликів та можливостей. Окрім обговорень відбулися практичні тренінги та мозкові шторми з актуальних питань розвитку освітньої, економічної, агропромислової та IT сфер.

Серед доповідачів були – Дмитро Шимків, CEO представництва Microsoft в Україні, Френк П’юселік, бізнес-тренер із США, Богдан Купіч, член правління Торгової палати США в Україні, Дмитро Шоломко, директор Google в Україні, Павло Шеремета, президент Kyiv School of Economics та багато інших.

Крім того, в рамках форуму відбувся особливий захід під назвою Global Village, під час якого представники з понад 50-ти країн представляли культуру, традиції, звичаї та національні страви і ласощі. Все це відбувалося у святковій і невимушеній атмосфері, і ми отримали незабутні враження.