УСПІШНЕ ПРОХОДЖЕННЯ ПОВТОРНОЇ АКРЕДИТАЦІЇ


08 липня 2014 року відбулося чергове засідання Акредитаційної комісії України, на якому було розглянуто питання щодо акредитації та ліцензування у вищих навчальних закладах; атестації та ліцензування у професійно-технічних навчальних закладах; зміни ліцензованих обсягів.

Відповідно до результатів засідання Акредитаційної комісії (Протокол № 110 від 08.07.2014 р.) наша Академія успішно пройшла повторну акредитаційну експертизу спроможності здійснювати підготовку фахівців за напрямом підготовки 6.030201 Міжнародні відносини та спеціальністю 7.03020101 Міжнародні відносини за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавра та спеціаліста за ІІ та ІІІ рівнями акредитації відповідно.

Київська гуманітарна академія вчетверте (перша акредитація – 1999 р., друга – 2004, третя -2009 р.) підтвердила високий рівень підготовки студентів напряму підготовки та спеціальності «Міжнародні відносини» та продовжила ліцензію на підготовку фахівців у галузі міжнародних відносин до 2019 року.

Вітаємо Ректорат Академії та науково-педагогічний склад факультету міжнародних відносин та романо-германської філології!

З радістю запрошуємо абітурієнтів на навчання!


Недавние посты

Смотреть все

Університет готує висококваліфікованих фахівців за наступними галузями знань:

Університет готує висококваліфікованих фахівців за наступними галузями знань: 03 Гуманітарні науки - 035 Філологія (Германські мови і літератури) – освітні ступень бакалавр, магістр; денна та заочна ф

© ПрАТ «Українсько-Польський вищий навчальний заклад  «Центрально-Європейський університет»

м. Київ, вул. Рейтарська, 19-A

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now