ТРИНАДЦЯТА КАНДИДАТ НАУК КГА


Випускниця факультету міжнародних відносин КГА (2013 р.) вже за рік блискуче захистила кандидатську дисертацію (2014 р.) «Національні інтереси Іспанії в умовах сучасної євроінтеграції» за спеціальністю 23.00.04 «Політичні проблеми міжнародних систем та глобального розвитку».

На захист кандидатської Катерина виходила з грандіозними результатами наполегливої праці – двома монографіями: «Національні інтереси Іспанії» (2013) та «Зовнішня політика Іспанії на початку ХХІ століття» (2014), остання з яких була видана у Варшаві, Польща. Крім того, Катерина Федорова є авторкою понад 50 наукових публікацій виданих в Україні, Іспанії, Чехії, Польщі, Болгарії, Казахстані та РФ, українською, російською, англійською та іспанською мовами.

Як політолог-міжнародник, перекладач з відзнакою, Катерина отримала в Академії ґрунтовні знання про систему міжнародних відносин, набула дипломатичного хисту на численних зустрічах з Послами країн-членів НАТО, вдосконалила свої знання англійської та іспанської мови. Це допомогло їй перемогти у Всеукраїнському Конкурсі «Zavtra.UA» Фонду Віктора Пінчука (2012), працювати синхронним перекладачем іспанської мови, зав’язати плідні знайомства з європейськими посольствами, видавати свої статті науковою іспанською мовою у фахових виданнях Університету Карлоса ІІІ в Мадриді та видати власну монографію в Європейському Союзі.

Одразу після відмінного закінчення магістратури КГА, Катерина почала працювати на посаді наукового співробітника у відділі Азії і Африки Інституту світової економіки і міжнародних відносин Національної академії наук України. Після ліквідації ІСЕМВ НАНУ, Катерину перевели до Державної установи «Інститут всесвітньої історії НАН України», де окрім розвитку іспанології в Україні, Катерина успішно виконує щорічні плани НДР з тематики партнерства та взаємодії країн Субсахарської Африки з державами ЄС в контексті сучасних глобальних викликів.