Випуск магістрів-міжнародників


7 лютого 2015 року в Київській гуманітарній академії відбулося урочисте вручення дипломів магістрів-міжнародників за кваліфікацією політолог-міжнародник, перекладач. Привітати своїх вихованців з цією визначною подією прийшли керівники вищого навчального закладу, професорсько-викладацький склад, друзі. Від імені випускників зі словами вдячності виступили староста курсу Поремська Вікторія та представники студентського активу Підберезний Кирило й Підвальний Володимир, який отримав слова величезної подяки від викладачів та керівників академії за активну участь у наданні гуманітарної допомоги українським військовим в зоні АТО.

У своїх виступах випускники неодноразово підкреслювали демократичний та партнерський підхід з боку професорсько-викладацького складу до навчання студентів. Творча атмосфера сприяла реалізації студентських прагнень та вплинула на формування їхнього світогляду.

Велика заслуга в тому, що студенти сформувались як особистості, які здатні мислити самостійно та надавати об’єктивні оцінки подіям, що відбуваються в Україні та світі, на думку випускників, належить керівництву деканату та кафедри міжнародних відносин і всьому професорсько-викладацькому складу.

Побажаємо нашим дорогим випускникам вдалого працевлаштування, а їхнім родинам злагоди, добра та мирного неба над головою!