9 березня 2016 року в Дипломатичній Академії при МЗС України( м. Київ, вул. Велика Житомирська, 2)


Лекцію проводила 66-та Державний Секретар США - Кондоліза Райс, яка поділилася власним поглядом на виклики та можливості сучасної геополітичної ситуації, зокрема, посилення Ісламської Держави, загрози для поступу демократії та міжнародні санкції, а також прокоментувала стан світової економіки. Але один з найважливіших питань буде приділено Українській державі.

На думку професора Стенфордського університету Кондолізи Райс, українці повинні трансформувати натхнення від незалежності, Помаранчевої революції і Майдану в ефективне управління державою. Райс висловилася на підтримку антиросійських санкцій і закликала міжнародне співтовариство надалі вважати Крим частиною України. За словами екс-держсекретаря США, країни потребують спільних дій по відношенню до Росії. Райс зазначила, що велику роль в подальшому будуть відігравати союзи держав. Райс висловилася з приводу тих, хто вважає, що в Україні живеться погано. На її думку, варто поїхати в Ліберію, де рівень життя значно нижче, і з тих пір кожен буде радіти, що живе в Україні. Екс-держсекретар США неодноразово висловлювала підтримку Україні. Вона є прихильницею послідовних політичних і економічних санкцій по відношенню до РФ. На початку анексії Криму вона закликала американських політиків дати відповідь Путіну дипломатичною ізоляцією, заморожуванням активів і забороною в'їзду олігархам.

Але самим головним, Кондоліза Райс вважає, що самі громадяни повинні бути відповідальними за розвиток демократії в країні. Адже люди є самі творцем свого щастя тому вони повинні боротися за нього. В другій половині лекції відбулась спілкування Кондолізи Райс зі студентами та учасниками заходу.

В бесіді брали участь студенти з різних університетів, які ставили різноманітні питання в основному про Україну та її долю. Участь в публічній лекції брали народні депутати та представники урядових структур України. Матеріал підготували Гарбор В. та Лук’яненко А.

Сохранить

#низькавартість #БезЗНО #Навчання #ЦентральноЄвропейськийуніверситете #Програмаподвійнихдипломів