Святкування Дня знань в Університеті


В Центрально-Європейському університеті святковим настроєм і щасливими посмішками зустріли День знань і початок нового навчального року.

На свято першого дзвоника в стінах університету зібралися першокурсники та їхні батьки, студенти, ректорат, завідувачі кафедр і викладачі, видатні випускники університету. Відкрив урочисте зібрання проректор В. П. Марчук, який розповів про славний шлях університету, досягнення та успіхи студентів і випускників, і побажав усім у новому начальному році натхнення у навчанні, великих наукових звершень.

З привітальним словом виступив ректор М. І. Молдованов. Звертаючись до першокурсників він наголосив, що у сучасному світі багато освіти не буває. «Сьогодні ви розпочинаєте новий шлях. Ви рушили вперед дорогою знань. І чим далі ви будете йти, тим більше освіти вам буде потрібно. І не тільки вітчизняної, а й закордонної, європейської. Таку можливість ми забезпечуємо. Ваше завдання – скористатися нею». «В сьогоднішніх реаліях щоб бути успішним і конкурентоздатним на ринку праці вам потрібно не тільки опанувати певну спеціальність, а й досконало вивчити англійську та інші іноземні мови. Вища освіта – це лише інструмент для успіху, який ми пропонуємо. Наскільки вільно ви ним оволодієте – залежить уже від вас», − підкреслив ректор університету М. І. Молдованов.

З натхненними промовами до студентів звернулися почесні гості: О.А. Кокошинський, Віце-президент Атлантичної Ради України; А. С. Баскакова, працівник МЗС України, випускниця факультету міжнародних відносин ; О.І. Сащенко, випускник Київської Гуманітарної Академії і Норвезького ВНЗ Б’юскерюд; І. Федорченко, випускниця та працівник посольства Королівства Норвегія в Україні; В.В. Халаджи, випускниця та радник Міністра закордонних справ України. Випускники поділилися своїми спогадами про студентське життя та досвідом навчання, подякували викладачам за здобуті знання, дали поради першокурсникам і студентам щодо роботи і навчання.

В урочистій атмосфері свята ректор М. І. Молдованов і проректор В. П. Марчук під гучні аплодисменти студентів, батьків і викладачів вручили залікові книжки першокурсникам. «Нехай кожен день вашого нового студентського життя буде наповнений незабутніми приємними подіями на користь вам, на радість батькам, рідним і викладачам!», − сказав ректор університету.