Про випускників

   МОНАШОВА ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА

   Випускниця факультету Міжнародних відносин   Київського гуманітарного інституту, 2000 р. Диплом спеціаліста з відзнакою.

   У 1998 р. проходила стажування в Управлінні політичного аналізу та планування у Відділі аналізу внутрішньополітичних і соціально-політичних проблем України Міністерства закордонних справ України;  у 1999 році – у Відділі воєнної політики Національного інституту стратегічних досліджень України,  а у 2000 році – у Відділі національної безпеки України у тому ж інституті.

   ПРОФЕСІЙНИЙ ДОСВІД

   З 1998 по 2000 рр. – помічник керівника Інформаційної та комунікаційної програми ТАСІС ЄС .

   З  2000 по 2002 рр. – засновник та координатор англомовного веб-сайту ДПА України для нерезидентів, головний спеціаліст, аналітик в Управлінні громадських зв’язків та масово-роз’яснювальної роботи у Відділі роз’яснення податкового законодавства в мережі Інтернет Державної податкової адміністрації України.

   З 2003 по 2005 рр. – менеджер з продажу, менеджер з проектів, менеджер з галузевого маркетингу, аналітик у Департаменті з маркетингу(«Корпораціяї Квазар-Мікро (ІТ корпорація»).

   З 2005 р. працювала директором з розвитку Проекту ШКК (Ділова мережа шкільних Комп’ютерних Інтернет-клубів («Асоціація Україна – розвиток через Інтернет»); ІТ проектів в США та Канаді («Корпорація Софтлайн / софтенджі»).

   З 2005 року – Голова представництва ВАНМЕЕР А.С. в Україні (Група ВАНМЕЕР А.С. – 9 промислових заводів з виробництва виробничого та пакувального обладнання для кондитерської та харчової індустрії).

Монашова Оксана

   ЧАБАЛА ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ

    Випускник 2000р. факультету Міжнародних відносин Київського гуманітарного інституту.

    Кандидат філософських наук  (2011 р.).

    Автор більш 20 наукових та публіцистичних робіт (одноосібно та в співавторстві).

   Сфери інтересів:

  • міжнародні відносини;

  • політика України;

  • національної та глобальної безпеки;

  • європейська та євроатлантична інтеграція України;

  • світи та соціальної проблематики.

   З 2005 по 2010 р. працював головним консультантом в відділах регіональної безпеки (2005-2008 рр.) й глобальної безпеки та європейської інтеграції (2008-2010 рр.) Національного інституту проблем міжнародної безпеки при Раді національної безпеки та оборони України.

   Був членом наукової Ради Європейської асоціації українців та заступником директора Інституту стратегічної політики.

   З 2006 р. по теперішній час – експерт Громадського комітету національної безпеки України, Інституту стратегічної політики, Центру досліджень проблем громадянського суспільства тощо.

   З 2011 по 2014 р. – старший/головний науковий співробітник Інституту сімейної та молодіжної політики при Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України.

Чабала Олег

    АНАСТАСІЯ РИБАК

    Випускниця факультету романо-германської філології Київського Гуманітарного Інституту (1998-2003) та уродженка міста Кам"янець-Подільський, у 2009 році заснувала мережу приватних шкіл іноземних мов  Speak & Go  по Україні та спеціалізується на програмах тренування для викладачів іноземних мов.
 

   Кар'єру викладача починала в державних і комерційних ВУЗах Києва (Київський політехнічний інститут та Київський університет туризму, економіки і права). В 2009-2010 рр вивчала  кембриджські методики викладання англійської мови в Лондоні, Великобританія, а в 2012 році вивчала управління навчальним процесом в мовних школах в Барселоні, Іспанія (2012).


   Протягом 2013-2014 років представляла інтереси Транснаціональної Освітньої Групи та Вашингтонської Академії Лідерства у Бізнесі та Дипломатії в Україні (Transnational Education Group), де очолювала посаду керівника представництва TEG в Україні. Її міжнародний досвід роботи та стажування включає країни західної Європи, Великої Британії, США, та північної Африки.

Анастасія Рибак

   ІВЧЕНКО ВАДИМ ЄВГЕНОВИЧ

   У 2002 році закінчив Київський гуманітарний інститут за кваліфікацією «спеціаліст з міжнародних відносин» (з відзнакою). У 2011 році отримав другу вищу освіту за фахом магістр державного управління.

 

   З 1997р. – Член Атлантичної Ради України. З 1999-2001рр. – Голова Молодіжного Форуму АРУ. 1998-2001р. – Віце-президент молодіжної організації – «Євроклуб» при Київському гуманітарному інституті. У жовтні 1999 року – Голова української молодіжної делегації на 45-й Генеральній Асамблеї Асоціації Атлантичного Договору (м. Страсбург).

   Починаючи з 2000 року – учасник данського молодіжного семінару (м. Ольборг, Данія), в серпні 2004 року – учасник латвійського молодіжного семінару (м. Лієпая, Латвія). 2005 рік (квітень) – учасник зустрічі Україна-НАТО; Росія-НАТО на рівні міністрів закордонних справ (м. Вільнюс).

   З 2005 року – директор ТОВ «Інтергруп – ЛДН» в м.Київі. У 2008 році (квітень) – голова Київської обласної організації Українського Союзу промисловців та підприємців.

   З 2010 року – депутат міської Ради, м. Біла Церква, Київської області.

   В травні 2012 року Івченка В.Є. призначено на посаду заступника Голови рад – керівника Виконавчої дирекції Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад (ВАССР). 

    У  2013 році був обраний членом  Громадської Ради при Міністерстві аграрної політики та продовольства України.

    Івченко В.Є. нагороджений подякою Міністра аграрної політики та продовольства України, подякою Прем’єр-міністра України та цінним подарунком Голови Верховної Ради України «За особистий вагомий внесок в економічний розвиток агропромислового комплексу органів місцевого самоврядування базового рівня».

    З листопада 2014 р. обраний депутатом Верховної Ради України VIII скликання за списками ВО «Батьківщина». Член фракції ВО «Батьківщина», заступник Голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин. Обраний представником у Верховній Раді Федерації профспілок України. Є представником також Асоціації фермерів та приватних землевласників України, Фізкультурно-спортивного товариства АПК «Колос». Обраний членом виконкому Федерації футболу України.

Івченко Вадим

   КОНАХ ВІКТОРІЯ КОСТЯНТИНІВНА

   Випускниця 2002 року. Закінчила Київський гуманітарний інститут (КГІ) за кваліфікацією «спеціаліст з міжнародних відносин» (з відзнакою). Кандидат політичних наук (2005 р.).

   Після закінчення інституту працювала на посаді провідного спеціаліста в Національному інституті стратегічних досліджень (НІСД), а з 2005 р. – викладачем кафедри міжнародних відносин та гуманітарних дисциплін КГІ.

   Трудову діяльність продовжила на посаді державного експерта Апарату Ради національної безпеки і оборони України (Апарату РНБО України), де за особистий внесок у діяльність із забезпечення національної безпеки і оборони України нагороджена Грамотою та Подякою Апарату РНБО України.

   З 2012 р. по 2014 р. працювала на посаді головного консультанта в НІСД. У 2014 р. – докторант НІСД.

   Автор понад 40 наукових та аналітичних публікацій з питань розвитку та захисту національного інформаційного простору України.

   Сфера наукових інтересів: проблеми формування та державного регулювання національним інформаційним простором України, розвиток  та захист медіа-простору, медіа-впливи, інформаційно-психологічні війни, іміджеві політика держави тощо.

Конах Вікторія

   ХАЛАДЖИ ВІКТОРІЯ  ВІКТОРІВНА

   Випускниця 2002 р. факультету Міжнародних відносин Київського гуманітарного інституту  (здобула професію спеціаліста з міжнародних відносин та перекладача з англійської мови).

   Кандидат політичних наук (2011 р.).

 

   З 2003 року почала працювати спеціалістом відділу політики і безпеки Управління Європейського Союзу Департаменту Європейської інтеграції МЗС України; аташе відділу політики і безпеки Управління європейської інтеграції МЗС України; третім секретарем відділу політики і безпеки Управління європейської інтеграції МЗС України; третім секретарем відділу юстиції, свободи та безпеки, гуманітарного та транскордонного співробітництва Департаменту Європейського Союзу МЗС України; другим секретарем сектора координації переговорного процесу Департаменту Європейського Союзу МЗС України.

   У 2012 році продовжила свій трудової шлях другим секретарем відділу з питань співробітництва в політичній, безпековій і оборонній галузях Департаменту Європейського Союзу МЗС України.

   Зараз працює радником відділу аналізу та планування Департаменту Секретаріату Міністра закордонних справ України.

Халаджи Вікторія

   МАТЯШ ОЛЕКСАНДР

   Випускник 2003р. факультету Міжнародних відносин Київського гуманітарного інституту.

   У 2015-2016 приймав участь в АТО у складі добровільного батальйону «Київщина» і полку «Миротворець».

   Після закінчення Київського гуманітарного інституту працював  комерційним, а потім виконавчим директором  в Компанії Ексклюзивний дистриб’ютор ТМ «Тошиба».

   У 2015-2016 приймав участь в АТО у складі добровільного батальйону «Київщина» і полку «Миротворець».

Повернувшись з АТО, відкрив власний бізнес.

Матяш Олександр

   НІЖИНСЬКА РАЇСА

   Випускниця факультету Міжнародні відносини та романо-германської філології, співробітник Центрального апарату Міністерства закордонних справ України.

   Вибрати майбутню професію –  вибір відповідальний і нелегкий. Та вже маючи за собою певний досвід роботи, людина прагне досягти більшого в своєму житті, отримати нові знання та підвищити свій освітній рівень.      

   Особиста мотивація до цього кроку у кожного різна. Хтось хоче довести насамперед собі, що готовий вчитись, хтось отримати нові можливості  професійного зросту, хтось хоче на власному прикладі показати іншим, що вчитись ніколи не пізно.

   Я щаслива, що свій вибір стосовно отримання вищої освіти зробила на користь Київського гуманітарного інституту, на сьогодні Українсько-Польський вищий навчальний заклад «Центрально-Європейський університет».

   Хочу висловити велику подяку всьому професорсько-викладацькому колективу Університету,  які завжди готові допомогти студентам,  надаючи різноманітні матеріали та поради, максимально доступно пояснювати учбовий матеріал, проводити консультації, підтримувати прагнення до отримання знань.

   Бажаю всім Вам натхнення й нових високих досягнень! 

Ніжинська Раїса

   РИБАЛКО МИРОСЛАВА-МАРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

   Випускниця 2003 р. Київського гуманітарного інституту. Кандидат філологічних наук, доцент.

 

   У Київському гуманітарному інституті навчалася в 1998-2003 рр. на факультеті романо-германської філології.

   Нині – доцент кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики в Національному авіаційному університеті м. Києва.

Рибалко Мирослава

   МАКСИМЧУК СЕРГІЙ

   Випускник 2005 року факультету Міжнародних відносин Київського гуманітарного інституту.

   Самі приємні враження залишились від навчання у Київському гуманітарному інституті: це дружня атмосфера, висококваліфіковані викладачі та цікаві і корисні предмети. Дуже приємно згадувати захопливе обговорення предметів та жваві дискусії на парах та семінарах. Ми, студенти, завжди могли отримати як пораду, так і допомогу.

   Із цих п’яти незабутніх років у КГІ я виніс не лише достатній багаж знань та навичок, що допомагають мені в професійній діяльності, а і сформований світогляд для дорослого та самостійного життя.

   Гордий бути вихованцем нашого вузу!

   З 2006 р. працюю у Відділі міжнародних зв’язків Національної академії наук України, з 2016 р.  – на посаді заступника начальника.

Максимчук Сергій

   КУЛИКОВА ЮЛІЯ ВАСИЛІВНА

   Випускниця 2009 р. факультету Міжнародних відносин Київського гуманітарного інституту.

   Під час навчання в Київському гуманітарному інституті очолювала МГО «Євроклуб» КГІ, який був організований з метою інформування молоді про європейську інтеграцію України; приймала участь у навчальному візиті до Польщі з метою вивчення досвіду трансформації Польщі після її вступу до Європейського Союзу (Борусся, Ольштин).

   В травні-червні 2009 р. навчалася у Школі політиків Нової Генерації; була учасником Програми «Помічник голови комітету Верховної Ради України 2008-2009», Програми розвитку законодавчої політики (під час програми працювала в Комітеті з питань європейської інтеграції).

   Після закінчення інституту навчалася в Коледжі Європи, кампус Натолін (м. Варшава, Польща) на факультеті ЄС, де отримала диплом магістра з Європейських міждисциплінарних студій.

   З 2011 р. по 2015 р. працювала Персональним асистентом керуючого партнера та Головним адміністратором офісу в міжнародній юридичній компанії ТОВ «Кліффорд Чанс», а потім помічником Постійного радника проекту Україна-ЄС  Твіннінг «Підтримка Національної Комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) України в процесі реформування ринку електроенергії».

   Зараз навчаюсь на факультеті правознавства Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Взимку 2018 року отримаю диплом спеціаліста з правознавства.

Куликова Юлія

   ЛОПАТКІНА ОЛЕКСАНДРА ОЛЕКСАНДРІВНА

   Випускниця факультету Міжнародних відносин 2011 року.

   У 2005 році поступила в Київський гуманітарний інститут на факультет Міжнародних відносин, в 2009 році отримала кваліфікацію «бакалавр з міжнародних відносин»,  а в 2011 році закінчила магістратуру й отримала кваліфікацію «політолог-міжнародник, перекладач».

   Трудову діяльність почала викладачем норвезької мови (другої іноземної) на факультеті Міжнародних відносин.

Влітку 2013 року навчалася на курсах підвищення кваліфікації в Університеті Бергена (Норвегія).

   З вересня 2016 року навчаюся в аспірантурі в Інституті вищої освіти Національної академії педагогічних наук України.

   З великою вдячністю і теплом згадую весь професорсько-викладацький склад Інституту, який не тільки був навчальним закладом, а другою домівкою для студентів. Така тепла атмосфера, гарне відношення до кожного з нас навряд чи існує в більшості державних вузів!

   Процвітання та благополуччя рідному Інституту! Щоб був ще не один десяток випусків вдячних студентів! 

Лопаткіна Олександра

   БАСКАКОВА АННА СЕРГІЇВНА

   Закінчила Київську гуманітарну академію у 2013 році, факультет Міжнародних відносин.

   Наразі працюю у науковій бібліотеці Дипломатичної академії України при МЗС України. Навчаюсь в аспірантурі. Майбутній кандидат історичних наук.

   Хочу подякувати всім викладачам за знання, враження, за події, за терпіння, турботу та повагу,за нових друзів, за самовдосконалення і за кращі роки життя.

Баскакова Анна

   ВОРОНЕЖСЬКА АНАСТАСІЯ

   Закінчила Київську гуманітарну академію, факультет Міжнародних відносин та романо-германської філології, спеціальність «Міжнародні відносини».

   Отримала кваліфікацію політолог-міжнародник, перекладач.

   Зараз працюю в групі компаній «СІНТЕЗА АГРО» на посаді помічника керівника та перекладача.

   Київська гуманітарна академія надала можливість студентам набути знання та навички здорового способу життя; рівень знань – на високому рівні; викладацький склад – надзвичайний.

   Дякую за вашу допомогу та підтримку!

Воронежська Анастасія

   КОРНІЙЧУК ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ

   Випускник Київського Гуманітарного Інституту 2001 року.

  

   1997 – випускник Гімназії № 59 м. Києва.

   2001 – Бакалавр з міжнародних відносин, Київський Гуманітарний Інститут.

   2004 – Бакалавр з міжнародного бізнесу, Університет Західної Вірджинії.

   2006 – Магістр з управління бізнесом, Університет Західної Вірджинії.

 

   Співробітник іноземної дипломатичної місії в Києві з 2009 року.

Корнійчук Ігор