Різдвяні привітання працівників Посольства Королівства Норвегія в Україні

February 21, 2010

Сніжний зимовий день, теплі гостинні посмішки, святкова ялинка, справжнє норвезьке Різдво на український лад – у такій затишній атмосфері проходила зустріч зі студентами-міжнародниками Київського гуманітарного інституту у Посольстві Королівства Норвегія в Україні напередодні свята.

Нас привітали Надзвичайний і Повноважний Посол Улав Берстад зі своєю родиною, а також колектив працівників посольства. Цього року ми мали чим здивувати господарів. За роки дружніх відносин між установами склалася традиція проводити святкові зустрічі, під час яких ми дискутували за чашечкою чаю і співали норвезьких пісень. Голоси, зливаючись у хорі, до якого охоче залучалися всі присутні, наповнили дім святом. Цього Різдва ми спробували вперше інсценізувати стару добру норвезьку казку, але на сучасний лад, яка була цікавою як для дітей, так і для дорослих. Режисером-постановником вистави була Жанна Іванченко, викладач норвезької мови КГІ. Саме завдячуючи її креативному підходу на імпровізованій сцені з’явилися традиційні персонажі, без яких неможливе Скандинавське Різдво, - Дід Мороз, Заєць, Ведмідь, Білочка, Олень, Тролі, діти, які чекають подарунків від Діда Мороза, Сніжинки і Ялинка. Яскравий казковий сюжет переплітався з веселими піснями, а на завершення пролунали ліричні вірші.

Не обійшлось і без обміну подарунками. Пан Надзвичайний Посол привітав українських студентів з новорічними святами і подарував нову книгу сучасного норвезького письменника Гальвора Чйона, яку нещодавно переклали українською мовою і презентували в Україні. Автор присвятив роботу історичним зв’язкам між нашими країнами, що своїми коренями сягають далеких часів Київської Русі, «Русі Вікінгів».

Так відбулася ще одна наша зустріч на шляху порозуміння і розвитку дружніх відносин Посольства Королівства Норвегії в Україні та КГІ. Висловлюємо вдячність за її організацію норвезькому клубу КГІ «Вікінг».

Please reload

Избранные посты

Участь студентів Центрально-Європейського Університету в міжнародній конференції «Протидія інформаційній війні в Україні»

January 29, 2016

1/3
Please reload

Недавние посты