Угода про асоційоване членство - міф чи досягнта мета?

October 25, 2010

21 жовтня 2010 р. у конференційній залі готелю «Салют» відбулась конференція, яка була організована Київським гуманітарним інститутом, Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Соціалістичний Конгрес Молоді» та молодіжною громадською організацією «Український студентський євроатлантичний форум». Тема конференції: «Угода про асоційоване членство – міф чи досягнута мета?».

Відкрили захід вітальним словом студентка IV курсу факультету міжнародних відносин, Президент УСЄАФу Козлова Олександра та проректор з міжнародних зв’язків Київського гуманітарного інституту Марчук Валерій Петрович.

Доповідачами під час конференції були молодіжні лідери: Генеральний секретар ВМГО «Соціалістичний Конгрес Молоді» Пильгун Валерій Олексійович, експерт-координатор проектів «Інституту євроатлантичного співробітництва» Сад Наталія Сергіївна та заступник голови молодіжної громадської організації «Молодіжна дипломатична ініціатива» Єрьомін Віктор Сергійович.

У ході конференції було висвітлено багато аспектів європейської інтеграції України, зокрема значення цього процесу у нових політичних реаліях сьогодення, громадська думка неселення та її вплив на інтеграцію України до європейських структур, а також процес ребрендингу України після економічної кризи.

Захід відвідав представник Міністерства сім’ї, молоді та спорту – головний спеціаліст відділу взаємодії з молодіжними та дитячими організаціями Шмагін Петро Сергійович.

Студенти факультету міжнародних відносин Київського гуманітарного інституту брали активну участь в дискусії з доповідачами, а кількість поставлених запитань свідчила про небайдужість сучасної молоді до процесів, які відбуваються в державі. Гарна підготовка та опанування студентами аналітичної інформації змогли зробити цей захід корисним і для доповідачів, які підтримали деякі ініціативи і врахували ідеї та думки студентів з метої подальшого втілення у майбутні проекти.

За підсумками засідання учасники дійшли згоди про необхідність подальшої співпраці та взаємодії між всіма присутніми організаціями, зокрема створення спільного, серйозного проекту, спрямованого на інформування громадськості стосовно європейської інтеграції України.

Please reload

Избранные посты

Участь студентів Центрально-Європейського Університету в міжнародній конференції «Протидія інформаційній війні в Україні»

January 29, 2016

1/3
Please reload

Недавние посты