У "маленькому Парижі", поєднуючи приємне з корисним

November 25, 2010

Мені пощастило побувати в Чернівцях, поєднуючи приємне з користим. Я скористався нагодою взяти участь у конференції з актуальних проблем зовнішньої політики, яка проходила в неймовірно чудовій історичній будівлі Чернівецького Національного Університету, і гарно провести час, прогулюючись вузенькими провулками яскравого міста. Недарма Чернівці називають «маленьким Парижем», адже весь дух міста насичений чимось особливим, романтичним. Звичайно мені ще вдалося прогулятись нічним містом, але це вже було наступного дня після конференції.

А день конференції (19 листопада 2010 року) був дуже насиченим в усіх аспектах: нові знайомства, зустріч старих друзів, вдалий виступ з доповіддю на тему «Україна в ООН» (саме такою була назва моєї наукової статті). Все, починаючи від зустрічі та розміщення учасників конференції і закінчуючи дрібницями, було на дуже високому рівні.

В конференції брали участь близько 150 студентів, аспірантів з усіх куточків України. Приємною несподіванкою під час конференції стала зустріч із випускницею 2010 року факультету міжнародних відносин Київського гуманітарного інституту Пилявець Оксаною, котра нині є аспіранткою Інституту світової економіки і міжнародних відносин НАН України. Були також представники Польщі, Білорусії, Молдови, Росії. Робота проводилась по секціях. В моїй секції, яка мала назву «Україна в міжнародних відносинах», було висвітлено багато цікавих аспектів нашої співпраці з різними структурами. Але головне полягало в тому, що питання від модераторів та студентів були цікавими і поставлені на дуже високому рівні. Після виступів відбулась не тільки жвава дискусія, а й внесення пропозицій стосовно зовнішьополітичного курсу України.

 

Єрьомін Віктор,
заступник голови «Молодіжної дипломатичної ініціативи»,
студент ІІІ курсу факультету міжнародних відносин
Київського гуманітарного інституту

Please reload

Избранные посты

Участь студентів Центрально-Європейського Університету в міжнародній конференції «Протидія інформаційній війні в Україні»

January 29, 2016

1/3
Please reload

Недавние посты