Науковий семінар молодих експертів у м. Севастополі

December 5, 2010

29 листопада 2010 р. російська неурядова громадська організація «Креативная дипломатия» провела в місті Севастополі науковий семінар, присвячений ролі Криму у процесі збереження історичної спільності Росії та України.

До дискусії були запрошені молоді эксперти провідних ВУЗів України та Росії, молодіжні організації, незалежні експерти, журналісти. Від громадської організації «Молодіжна дипломатична ініціатива» участь у конференції брав заступник голови, студент ІІІ курсу факультету міжнародних відносин Київського гуманітарного інституту Єрьомін Віктор.

Експерти обговорили значимість Севастополя і Криму у зміцненні цивілізаційної єдності між Україною та Росією на сучасному етапі. Також торкнулися питання статусу російської мови та його ролі у збереженні міжнаціональної стабільності в Криму.

Учасники семінару ознайомились з проблематикою співробітництва Чорноморського флоту РФ та Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Було проведено ситуативний аналіз російського та українського інформаційного простору у контексті виявлення взаємних стереотипів та міфів, які заважають адекватному сприйняттю одне одного.

Дискусія була надвзичайно продуктивна і дуже корисна. Після переговорів «Молодіжна дипломатична ініціатива» та «Креативная дипломатия» вирішили започаткувати двосторонню синергію та підписати меморандум співробітництва. Завдяки зусиллям представників цих потужних організацій, в березні 2011 р. в м. Києві планується проведення міжнародного проекту з питань якісного функціонування системи європейської безпеки.

Please reload

Избранные посты

Участь студентів Центрально-Європейського Університету в міжнародній конференції «Протидія інформаційній війні в Україні»

January 29, 2016

1/3
Please reload

Недавние посты