В Посольстві Королівства Норвегія

December 20, 2010

Що може бути кращим, ніж святкування Різдва? А точніше, святкування у доброму колі старих друзів. Вже доброю традицією стали різдвяні зустрічі студентів Київського гуманітарного інституту зі співробітниками Посольства Королівства Норвегія. На щастя, цей рік не став виключенням, і така довгоочікувана зустріч студентів з працівниками посольства відбулася. Декан факультету міжнародних відносин Марчук Валерій Петрович від імені Інституту урочисто привітав Надзвичайного і Повноважного Посла Норвегії в Україні Олава Берстада та працівників Посольства з Різдвом Христовим та новорічними святами.

Студенти Інституту виступили з цікавим різдвяним театралізованим дійством. Слід відзначити, що вся вистава проходила виключно норвезькою мовою. Пан Посол із задоволенням підспівував хору студентів.

Надзвичайний і Повноважний Посол привітав своїх гостей у затишній атмосфері урочистою різдвяною промовою. Він зазначив, що минулий 2010 рік пройшов у плідній співпраці України з Норвегією. Також пан Берстад наголосив, що прийдешній 2011 рік, оголошений роком Бйорнстьєрне Бйорнсона, видатного норвезького письменника, і заявив, що він задоволений тісним і плідним співробітництвом з нашим Інститутом. Пан Олав Берстад на знак подяки подарував студентам книги вищезгаданого автора, а також диски з норвезькою музикою, почастував усіх присутніх смачними національними стравами. Така форма дипломатичного спілкування стала традицією ще в 2006 році.

Всі учасники дійства були вдячні співробітникам Посольства Королівства Норвегія за запрошення та теплий прийом.

 

(інформацію підготував студент 5-го курсу КГІ факультету МВ Сащенко Олег)

Please reload

Избранные посты

Участь студентів Центрально-Європейського Університету в міжнародній конференції «Протидія інформаційній війні в Україні»

January 29, 2016

1/3
Please reload

Недавние посты