Презентація книги «Брендинг міст: досвід країн Вишеградської групи для України»

March 1, 2011

25 лютого 2011 року об 11 годині в Київському будинку вчених відбулася презентація книги «Брендинг міст: досвід країн Вишеградської групи для України», в якій взяли участь студенти ІІІ курсу факультету міжнародних відносин Київського гуманітарного інституту та викладачі кафедри міжнародних відносин. Книга видана Інститутом трансформації суспільства у рамках міжнародного проекту «Брендинг і промоушен малих міст відповідно до стандартів ЄС: досвід країн Вишеградської групи для України». Керівником даного проекту є директор Інституту трансформації суспільства, професор Національної академії управління, науковий координатор Всеукраїнських національних зборів лідерів місцевих громад та громадських організацій Олег Соскін.

На презентації було обговорено актуальність даного проекту, а саме те, що сьогодні в Україні існує потреба проведення адміністративно-територіальної реформи і реформи місцевого самоврядування. Це потребує створення ефективних моделей функціонування міст відповідно до європейських вимог. З огляду на це надзвичайно важливим і актуальним для українських міст, особливо малих та середніх, є вивчення і впровадження європейської системи управління територіями, створення їхнього іміджу та просування його на міжнародному рівні.

Метою створення даного проекту є поглиблення співробітництва між Україною та країнами Вишеградської групи на основі вивчення й використання українськими містами досвіду міст вищеназваної групи у сфері створення іміджу і розвитку міст, формування туристичної та інвестиційної привабливості територій для наближення місцевих громад України до стандартів ЄС.

На презентації були присутні представники різних громадських організацій, освітяни та науковці, студенти КГІ, а також члени місцевої влади України. Стосовно актуальності та важливості даного проекту висловили свою думку такі експерти, як керівник відділу маркетингу Інституту трансформації суспільства Надія Матвійчук, кандидат економічних наук Віктор Запорожець, виконавчий директор Подільської агенції регіонального розвитку Олег Шевченко, а також міжнародний експерт з інформаційних та Інтернет-технологій Роман Стаськів.

Головними учасниками, серед запрошених на даний проект були представники посольств країн Вишеградської групи в Україні: радник Посольства Словацької Республіки в Україні Марек Шафін, перший секретар Посольства Республіки Польща в Україні Діаріуш Станішевські, а також третій секретар Посольства Чеської Республіки в Україні Сільвія Шімковічова.

Зустріч була дуже цікавою. Після презентації самої книги, кожен учасник мав можливість поспілкуватися з усіма присутніми на даному проекті під час фуршету.

 

(інформацію підготували студентки ІІІ курсу факультету МВ КГІ Соловей Ірина, Кулик Христина та викладач кафедри МВ Гревцова Л.М.)

Please reload

Избранные посты

Участь студентів Центрально-Європейського Університету в міжнародній конференції «Протидія інформаційній війні в Україні»

January 29, 2016

1/3
Please reload

Недавние посты