Зимова школа "Молодь проти корупції"

March 2, 2011

Місією Європейського Союзу з надання прикордонної допомоги Україні та Молдові (EUBAM) спільно з Державною прикордонною службою України та Центром по боротьбі з економічними злочинами і корупцією Республіки Молдова в період з 21 по 27 лютого 2011 року в на базі санаторію "Аркадія" м. Одеса було організовано та проведено міжнародну зимову школу "Молодь проти корупції". У зимовій школі взяли участь 26 студентів з України та Молдови.

В офіційному відкритті зимової школи "Молодь проти корупції" взяли участь Голова Місії EUBAM Удо Буркхолдер, начальник управління внутрішньої безпеки Адміністрації Державної прикордонної служби генерал-майор Юрій Облаухов, заступник директора Центру по боротьбі з економічними злочинами і корупцією Республіки Молдова Георге Руссу, радник Місії EUBAM з питань боротьби з корупцією Албена Куюмджиєва, міжнародний експерт в області боротьби з корупцією Андрош Хюдик та інші.

Мета зимової школи – запобігти корупції шляхом залучення молоді в громадські ініціативи по боротьбі з корупцією, а також сприяння формуванню принципу нульової толерантності до цього питання.

У заході брали участь студенти віком від 19 до 26 років, серед яких була і студентка ІІІ курсу факультету міжнародних відносин Київського гуманітарного інституту Міщук Світлана. Прослухавши курс лекцій про корупцію та запобігання цьому явищу, вони взяли участь у сесіях питань і відповідей, відвідали та ознайомилися з роботою Центрального офісу Місії EUBAM, ППР «Розалівка», «Кучурган» та польового офісу «Кучурган», Місії EUBAM на українсько-молдовському кордоні.

Було проведено неформальні зустрічі «Вечір біля каміна» з Головою Місії EUBAM Удо Буркхолдером та заступником директора Центру по боротьбі з економічними злочинами і корупцією Республіки Молдова Георге Руссу, на яких вони відповідали на запитання молоді.

На базі Національного університету «Одеська юридична академія» взяли участь у круглому столі «Етично-правові аспекти боротьби з корупцією. Етичний кодекс – ефективний інструмент з запобігання та боротьби з корупцією». Відвідали музеї Національного університету раритетних книжкових видань та зброї.

В якості культурної програми було проведено екскурсію по м. Одеса. Студенти відвідали Одеський національний академічний театр опери та балету, дельфінарій «Немо», також було проведено вечір «Українські вечорниці та Seratoare moldoveneasca».

Фінальним завданням для учасників школи стала розробка пропозицій до кодексу поведінки у вищих навчальних закладах та сценарію для відеоролика на антикорупційну тематику.

Усі учасники отримали сувеніри від Місії EUBAM та сертифікати учасника зимової школи "Молодь проти корупції".

Крім того, у ході зимової школи спільно з заступником директора Центру по боротьбі з економічними злочинами і корупцією Республіки Молдова Георге Руссу та радником з питань боротьби з корупцією Місії EUBAM Албеною Куюмджиєвою здійснено обмін поглядами на можливі форми та методи співробітництва, налагодження взаємодії з питань протидії корупційним проявам.

 

(інформацію підготувала студентка ІІІ курсу факультету МВ КГІ Міщук Світлана)

Please reload

Избранные посты

Участь студентів Центрально-Європейського Університету в міжнародній конференції «Протидія інформаційній війні в Україні»

January 29, 2016

1/3
Please reload

Недавние посты