Зустріч з військовим аташе Посольства Німеччини в Україні

April 15, 2011

7 квітня 2011 року студенти факультету міжнародних відносин Київського гуманітарного інституту разом із членами молодіжної громадської організації «Молодіжна дипломатична ініціатива» взяли участь у зустрічі з військовим аташе Посольства Німеччини в Україні, паном Герхардом Гагнером. Спілкування проводилось англійською мовою.

Під час зустрічі обговорювалися питання військового співробітництва України та Німеччини, військової політики Німеччини, реформування армії, миротворчої діяльності та діяльності НАТО.

Студенти мали змогу задати ряд питань і обговорити тему щодо участі Німеччини у миротворчій операції в Лівії. Пан Гагнер висловив точку зору німецької сторони стосовно цього питання, а також висвітлив класичні підходи щодо реформування сучасних збройних сил.

Ще було порушено ряд питань щодо Альянсу ХХІ сторіччя. На питання студентів військовий аташе відповів, що його країна має рішучі наміри продовжувати оновлення Альянсу для того, щоб він відповідав меті подолання викликів безпеці ХХІ століття. Діяльність Альянсу базується на загальноприйнятих у цивілізованому світі цінностях, таких як індивідуальна свобода, демократія, права людини та верховенство права. Пан Герхард Гагнер відзначив, що ці цінності і завдання є спільними і вічними, і що його країна налаштована рішуче їх захищати.

 

(інформацію підготували студенти І курсу факультету МВ КГІ Гребельник Андрій та Ясько Олександр)

Please reload

Избранные посты

Участь студентів Центрально-Європейського Університету в міжнародній конференції «Протидія інформаційній війні в Україні»

January 29, 2016

1/3
Please reload

Недавние посты