Незабутня подорож до Бельгії

April 20, 2011

З 3 по 6 квітня 2011 року заступник голови громадської організації «Молодіжна дипломатична ініціатива», студент ІІІ курсу факультету міжнародних відносин Київського гуманітарного інституту Єрьомін Віктор здійснив поїздку в складі офіційної делегації лідерів громадських організацій до Бельгії. Програмою передбачався візит до штаб-квартири НАТО (м.Брюсель) та Головного командування об’єднаних військ Європи (м. Монс).

Візит був ініційований Центром інформації і документації НАТО за підтримки відділення публічної дипломатії штаб-квартири НАТО. Всі витрати оплачувались приймаючою стороною.

04.04.2011 р. – Візит до штаб-квартири НАТО. Представниками Альянсу були організовані брифінги для української делегації з таких тем як: відносини Україна-НАТО, Росія-НАТО, військові операції Альянсу, боротьба з викликами XXI ст. Серед експертів, були такі відомі люди як Мішель Дюре (голова відділу публічної дипломатії НАТО), Марк Опгенорт (секція Росії та України, відділу публічної дипломатії), доктор Петр Лунак (відділ політичної і безпекової політики), Даніель Ріджио (відділ публічної дипломатії), професор Фернандо Карвальо Родрігес (відділ протидії тероризму та безпековим викликам), Ігор Долгов (Надзвичайний та Повноважний Посол України в Бельгії та Постійний представник України при НАТО), Наталія Немилівська (голова центру інформації і документації НАТО). З усіх тем відбувалася жвава дискусія. Віктор розповів про досвід Молодіжної дипломатичної ініціативи в реалізації проектів з питань безпеки та інформаційної політики стосовно євроінтеграції України та її співробітництва з НАТО. Було запропоновано ініціювати нові проекти, стосовно рекомендацій щодо розробки концепції національної безпеки України та сучасної системи європейської безпеки.

05.04.2011 р. – Візит в м. Монс, Бельгія до Головного командування об’єднаних військ Європи. Supreme Headquarters Allied Powers Europe (SHAPE) – військове містечко, площею 200 га, де відбувається планування операцій Альянсу, моніторинг тих операцій, які вже тривають, розробка військових концепцій та порад. SHAPE очолює Адмірал Джеймс Ставрідіс, ВМФ США. Під час зустрічі з військовими, представники української делегації дізнались детальну інформацію про операції НАТО, співпрацю Альянсу з ЄС, участь інших країн у спільних операціях з підтримки миру та безпеки. Дуже приємно що в SHAPE працює 2 військових представники від України.

Візит було організовано на дуже високому рівні, Бельгія запам’яталась чистотою, розквітаючими деревами, гарно асфальтованими дорогами, будівлями і повітрям, що було насичено ароматами шоколаду, якість якого має славу не тільки всередині країни, а й в світі.

 

(інформацію підготував студент ІІІ курсу факультету міжнародних відносин Київського гуманітарного інституту Єрьомін Віктор)

Please reload

Избранные посты

Участь студентів Центрально-Європейського Університету в міжнародній конференції «Протидія інформаційній війні в Україні»

January 29, 2016

1/3
Please reload

Недавние посты