Зустріч з делегацією представників Національного військового коледжу США

May 20, 2011

11 травня 2011 року у приміщенні Американської бібліотеки Києво-Могилянської академії відбулася зустріч членів молодіжної громадської організації «Молодіжна дипломатична ініціатива», до складу яких входили і студенти факультету міжнародних відносин Київського гуманітарного інституту, з делегацією представників Національного військового коледжу США. До складу делегації гостей увійшли досвідчені американські військові (з усіх родів військ та радники зі стратегічного планування), професори та дипломати.

Темою обговорення стала зовнішня політика України, США, ЄС і НАТО. Зустріч почалася зі знайомства, яке гармонійно перейшло в активне обговорення актуальних питань сьогодення. Розпочалася розмова з проблем, що найбільше хвилюють сьогодні Україну, а саме: можливості приєднання України до повної та всеохоплюючої зони вільної торгівлі з Європейським Союзом чи вступу до Митного Союзу з Російською Федерацією, Білорусією та Казахстаном. Розвиваючи думки щодо цього питання, учасники круглого столу дійшли і до інших не менш актуальних питань міжнародних відносин: перспектив відносин з НАТО, ЄС, Російською Федерацією, іншими країнами світу. Продовжилася дискусія обговоренням проблематики сучасного політикуму України, боротьби з корупцією, системи освіти, виховання майбутніх лідерів України.

На завершення слід відзначити, що Національний військовий коледж (The National War College) – це один з найпрестижніших військово-освітніх закладів США, де проходять підготовку майбутні керівники Збройних Сил, Державного Департаменту та інших державних установ.

 

(інформацію підготували студенти факультету МВ КГІ Хіміч Михайло та Москалюк Богдан)

Please reload

Избранные посты

Участь студентів Центрально-Європейського Університету в міжнародній конференції «Протидія інформаційній війні в Україні»

January 29, 2016

1/3
Please reload

Недавние посты