Студентки факультету міжнародних відносин на стажуванні у Індії

October 5, 2011

З кінця червня по кінець серпня 2011 року студентки факультету міжнародних відносин Київського гуманітарного інституту Бічко Каріна та Попік Ольга були на стажуванні в Індії по програмі AIESEC.

Місцем стажування було місто Чандігарх, що знаходиться на півночі країни біля славнозвісних Гімалайських гір. Основною метою стажування було викладання основ екології та глобальних екологічних проблем, їх впливу на життя населення світу для учнів загальноосвітніх шкіл міста Чандігарх. Студенти із задоволенням поділилися своїми враженнями від перебування у одній із найбільш населених та загадкових країн світу.

«Під час поїздки ми ніби поринули в загадковий світ, повний незнайомих традицій, запахів, смаків та культур. Індія вражає своєю різноманітністю і її неможливо забути! Під час стажування ми багато подорожували , відвідали резиденцію Далай Лами, Музей Тібету, Тадж-Махал, місто Джайпур, Шимлу (британці називали її північною перлиною країни) - це дало нам можливість більш детально зрозуміти особливості функціонування індійського суспільства.

Ця країна надихає, ця країна шокує, ця країна допомагає зрозуміти філософію самого себе. Вона ніби живе по законам природи.

Вивчити хінді нам нажаль не вдалося, але ми багато дізналися про особливості індійської релігії. Взагалі-то індуси дуже релігійний народ і чітко дотримуються своїх традицій.

Спочатку звісно було доволі важко звикнути до того, що худоба хаотично та у великих кількостях пересувається дорогами міста, заважаючи руху транспорту, а пацюки відчувають себе в твоїй оселі як вдома і вся атмосфера, пронизана специфічними запахами. Але згодом ми до цього звикли. І, не дивлячись на повний хаос, ми все ж таки прийшли до висновку, що той хаос, в якому живе це суспільство, і є справжньою гармонією.

Саме індуси стали для мене прикладом патріотів. Не звертаючи увагу на бруд, високий рівеь бідності, хвороб, кастовий соціальний устрій, кожен індус любить свою Батьківщину і ніколи ні на що її не проміняє.

Хоча б для того, щоб зрозуміти як ти любиш Україну, треба з’їздити в Індію!».

 

(інформацію підготувала студентка VI курсу факультету МВ КГІ Бічко Каріна)

Please reload

Избранные посты

Участь студентів Центрально-Європейського Університету в міжнародній конференції «Протидія інформаційній війні в Україні»

January 29, 2016

1/3
Please reload

Недавние посты