Найкращі студенти України на публічній зустрічі із Челсі Клінтон

February 5, 2012

24 січня 2012 року до конференц-зали «Софіївський Гранд Хол» готелю «Прем’єр Палас», що в Києві, завітала Челсі Клінтон в розрізі філантропічної публічної зустрічі із найкращими студентами України, в складі яких відзначились і 3 студентки факультету міжнародних відносин Київського гуманітарного інституту: студентки 4 курсу Соловей Ірина, Коломієць Катерина та студентка 5 курсу Федорова Катерина.

Візит був ініційований Благодійним Фондом Віктора Пінчука. Цільовою аудиторією були найкращі українські студенти, які на високому рівні продемонстрували свій науковий потенціал та активну життєву позицію. Також були присутні представники українських ЗМІ, що транслювали зустріч на таких телеканалах: «1+1», «5 канал», «ICTV», «ТВІ», «СТБ», та інші. Журналісти «5 каналу» навіть взяли інтерв’ю у студентки Федорової Катерини, у якому вона гідно представила Київський гуманітарний інститут та, зокрема, факультет міжнародних відносин.

Не всі знають, що Челсі Клінтон не тільки донька своїх двох всесвітньовідомих батьків (42-го президента США Біла Клінтона та Держсекретаря Хілларі Клінтон), але й Член правління Фонду Клінтона та Глобальної ініціативи Клінтона. Також вона викладає у Нью-Йоркському університеті. Місіс Клінтон має 3 вищих освіти, отримані в Стенфордському, Оксфордському та Колумбійському університетах. І наразі вона навчається далі на аспірантурі в Оксфорді.

Цікавий факт для української молоді Челсі відкрила протягом конференції: у 2010 р. вона вийшла заміж за банкіра Марка Межвінські, дідусь якого народився у містечку Мостове, що в Житомирській області!

Модератором зустрічі був відомий український громадський діяч, рок-вокаліст гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук, який також має 2 вищих освіти. Вся зустріч проходила англійською мовою.

Протягом відкритої лекції були підняті такі питання:

- благодійність – що може зробити кожна людина?;

- можливості професійного розвитку молоді;

- видатні батьки Білл та Хілларі Клінтон – їх вплив на її життя;

- інформаційна революція (зокрема внесок Стіва Джобса);

- питання допомоги після наслідків природної катастрофи на Гаїті;

- проблеми доступності кваліфікованої, недорогої медичної допомоги (одна з освіт Ч. Клінтон – медична, кардіолог).

Також студенти задавали і прості життєво-побутові питання: хто більше вплинув на неї як особистість, про часті перельоти, мрії та страхи, про майбутнє США.

Раніше на запрошення Фонду Віктора Пінчука з публічними лекціями виступали такі видатні персони: колишній прем’єр-міністр (1997-2007 рр.) Великобританії Тоні Блер; 42-й Президент США Білл Клінтон; 65-й державний Секретар США Колін Пауелл; Президент Ізраїлю Шимон Перес; Верховний представник ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки (1999-2009) та Генеральний секретар НАТО (1995-1999) Хав’єр Солана; екс-віце-канцлер Німеччини Йошка Фішер; професор міжнародної економіки Університету Джона Хопкінса доктор Френсіс Фукуяма; лауреат Нобелівської премії світу 2006 р. доктор Мухаммед Юнус та інші. Цього разу до публічної зустрічі долучилися і студентки Київського гуманітарного інституту.

 

(інформацію підготувала студентка V курсу факультету міжнародних відносин Київського гуманітарного інституту Федорова Катерина)

Please reload

Избранные посты

Участь студентів Центрально-Європейського Університету в міжнародній конференції «Протидія інформаційній війні в Україні»

January 29, 2016

1/3
Please reload

Недавние посты