КГА готує найкращих студентів в Україні

April 25, 2012

В квітні 2012 р. переможницею Стипендіальної Програми «Zavtra.UA» Фонду Віктора Пінчука стала студентка факультету міжнародних відносин Київської гуманітарної академії Федорова Катерина. Таку гучну перемогу студенти Академії здобули вперше, адже учасниками конкурсу були майже 2000 студентів з усієї України.

Перемога – це результат постійної і наполегливої праці та самовдосконалення Катерини Федорової. Починаючи з І курсу, вона добре зарекомендувала себе як активний учасник і організатор студентських конференцій, засідань круглих столів, науково-теоритичних семінарів, диспутів тощо. На сьогодні, Катерина вже має шість наукових публікацій, дві з яких були видані іспанською мовою. Катерина глибоко досліджує політологію, історію та геополітику Іспанії, вільно володіє англійскою та іспанською мовами, користується іспаномовними та англомовними джерелами, член Асоціації іспаністів України. Продемонструвала високі якості англомовного модератора телемосту із штаб-квартирою НАТО (Брюссель), який відбувся в березні 2012 р. в КГА.

Катерина має хист до міжнародного спілкування, який неодноразово був підтверджений на численних зустрічах. Зокрема Катерина проводила переговори з представниками Посольств Іспанії, Італії, Португалії, Швеції, Хорватії, Чехії, Словаччини, країн Балтії, Грузії, Болгарії, коли була членом організаційного комітету з підготовки 55 Генеральної Асамблеї Асоціації Атлантичного Договору в м. Києві восени 2009 року.

Федорова Катерина розвивається всебічно. Бере участь у православних конференціях зі своїми науковими статтями, літературних вечорах зі своїми віршами, прозою та філософськими есе, танцює, малює (авторка біля 60 полотен).

Please reload

Избранные посты

Участь студентів Центрально-Європейського Університету в міжнародній конференції «Протидія інформаційній війні в Україні»

January 29, 2016

1/3
Please reload

Недавние посты