Студенти КГА на публічній лекції Заступника Генерального Секретаря НАТО

October 5, 2012

27 вересня 2012 року у приміщенні Національного університету «Києво-Могилянська Академія» відбулася лекція Заступника Генерального секретаря НАТО з нових викликів безпеці, Посла Габора Іклоді для студенства на тему «Україна-НАТО: спільні бачення викликів безпеці». В заході взяли участь декан Марчук В.П. та студенти факультету міжнародних відносин Київської гуманітарної академії. Виступ пана Іклоді відбувався виключно англійською мовою.

Вельмишановний Посол у своїй промові окреслив найбільш небезпечні виклики для глобального безпекового простору у XXI сторіччі, а саме: міжнародний тероризм, піратство, гонка озброєнь та розповсюдження ядерної зброї, кліматичні зміни, поступове виснаження енергетичних ресурсів Землі тощо. Ключом до вирішення цих викликів за словами пана Іклоді є міжнародна співпраця, заснована на взаємовигідному партнерстві.

Також Заступник Генерального Секретаря підкреслив важливість участі України у цьому глобальному процесі та наголосив на значущості діяльності українських миротворців у операціях НАТО в Афганістані, Іраці, Косово тощо. Після виступу студенти та гості даного заходу мали змогу поставити актуальні питання та отримати відповіді від Повноважного представника Північноатлантичного альянсу.

Please reload

Избранные посты

Участь студентів Центрально-Європейського Університету в міжнародній конференції «Протидія інформаційній війні в Україні»

January 29, 2016

1/3
Please reload

Недавние посты