UITM (Ukraine International Travel Market) – наймасштабніша в Україні щорічна подія у сфері туризму сезону «осінь-зима».

November 2, 2015

UITM (Ukraine International Travel Market) – наймасштабніша в Україні щорічна подія у сфері туризму сезону «осінь-зима» під час якої професіонали турбізнесу мають можливість ознайомитись з широким асортиментом пропозицій, представлених на ринку. Виставка – це унікальний майданчик, на якому зібрані найбільші туроператори і турагентства, проводяться семінари і конференції, презентації нових напрямків і бонусних програм, плануються бізнес-зустрічі із цільовою аудиторією.

 

Міжнародний туристичний салон «Україна’2015» / UITM – це:

1. Найбільша в Україні туристична подія сезону осінь-зима для професіоналів турбізнесу.

2. Презентація широкого асортименту пропозицій туристичного сезону.

3. Участь у насиченій діловій програмі:

• анонсування нових туристичних напрямів;

• презентації маршрутних програм та бонусних систем;

• навчання продажам свого продукту.

4. Якісна цільова аудиторія.

5. Організація та планування зустрічей з бізнес-відвідувачами - програма Match Making.

Я, студентка 4 курсу факультету МВ та РГФ, групи 10401, Мясникова Анастасія Вікторівна відвідала дану виставку-форум, яка проходила з 30 вересня по 2 жовтня 2015 року. Я представляла Республіку Індія (в якості перекладача з англійської мови на українську/російську і навпаки), яку, в свою чергу, представляли 3 туристичних агенства: INDIA TOURISM, SHARP TRAVELS (INDIA) LIMITED і SOMATHEERAM AYURVEDA GROUP. Я співпрацювала з главами і менеджерами зазначених компаній. Також були запрошені дівчата від індійського посольства в Києві з розважальною метою (танцювали індійські танці та малювали мехенді - розпис на тілі хною).

Please reload

Избранные посты

Участь студентів Центрально-Європейського Університету в міжнародній конференції «Протидія інформаційній війні в Україні»

January 29, 2016

1/3
Please reload

Недавние посты