Випуск офіцерів запасу

September 21, 2009

 

Влітку 2009 року в Національній академії оборони України відбувся черговий випуск офіцерів запасу, серед яких були 15 студентів Київського гуманітарного інституту. Протягом двох років вони вивчали військові дисципліни, загартовували себе як майбутні воїни і 25 липня 2009 року склали присягу на вірність народу України. Студенти різних вузів міста Києва, які проходили навчання в Академії, були вишикувані на центральному плацу окремими взводами. Начальники курсів, вони ж командири, приймали від своїх взводів присягу.

Студенти КГІ складали присягу під керівництвом начальника курсу, підполковника Бідненка В.С. Керівники підрозділів доповідали про складення присяги майбутніми офіцерами заступнику начальника Національної академії оборони України з навчальної роботи генерал-майору Тарасову В. М.

На присязі були присутні батьки, близькі та друзі студентів усіх київських вузів. Від імені професорсько-викладацького складу виступив декан факультету міжнародних відносин КГІ, доцент Марчук Валерій Петрович. Потім усіх випускників поздоровили їхні рідні та близькі. І на закінчення майбутні офіцери запасу пройшли по плацу НАОУ урочистим маршем як справжні солдати.

Ця подія на все життя залишиться в пам’яті кожного студента. За дев’ять років з нашого вузу випустилось майже двісті захисників Вітчизни. Ми пишаємося тим, що отримали військові звання і що будь-якої миті, коли це буде потрібно нашій неньці Україні, зможемо відстояти як нашу незалежність, так і нашу територіальну цілісність.


Студент 5 курсу
Денис Кушнір 

Please reload

Избранные посты

Участь студентів Центрально-Європейського Університету в міжнародній конференції «Протидія інформаційній війні в Україні»

January 29, 2016

1/3
Please reload

Недавние посты