60-а сесія Європейського молодіжного парламенту

April 28, 2009

17-26 квітня 2009 року у Стокгольмі проходила 60-а сесія Європейського молодіжного парламенту, яка, за задумом організаторів, мала стати генеральною репетицією перед початком шведського головування в Європейському Союзі. У цьому заході взяли участь 250 студентів із 32 країн Європи. Серед учасників заходу була і студентка факультету міжнародних відносин Київського гуманітарного інституту Ярошевич Марина.

«Ми надзвичайно раді вітати вас на цій 60-ій Ювілейній Міжнародній Сесії Європейського молодіжного парламенту (ЄМП)», - такими були перші слова, які пролунали на офіційному відкритті сесії, яке проходило у Блакитній залі міської ратуші Стокгольму, залі, де зазвичай відбувається церемонія нагородження Нобелівських лауреатів.

Головною темою сесії були обрані питання навколишнього середовища, стабільного розвитку та енергетики, саме ті виклики та завдання, які сьогодні стоять на порядку денному перед всією європейською спільнотою. Головним слоганом сесії був: «Завтрашній світ – сьогоднішній виклик».

 

Складовими сесії були наступні заходи:


- Teambuilding (побудова команди) – ряд ігор, завдань та аналітичних вправ, спрямованих на побудову міцної команди та дружнього колективу, здатного співпрацювати для вирішення поставлених питань та досягнення визначеної мети.

- Eurovillage – вечір національної кухні та костюму, де кожна країна репрезентувала свої звичаї та традиції.

- Your’o’Vision – концерт, де кожна делегація мала змогу презентувати своє бачення виступу власної країни на пісенному конкурсі Євробачення.

- Робота в комітетах – основна частина сесії, під час якої всі делегати були розподілені на 15 груп (комітетів) для спільного обговорення визначених питань та досягнення консенсусу задля написання резолюції.

- Церемонія відкриття – офіційний початок сесії, захід, що проходив у Блакитній залі міської ратуші і в якому брали участь найбільш авторитетні та впливові офіційні особи Швеції.

- Committee Dinners – вечеря в одному зі стокгольмських ресторанів, де члени кожного з комітетів мали змогу ближче познайомитись та поспілкуватись в неформальній обстановці.

- European Debate Day – жваві дебати між учасниками сесії, що репрезентували різні європейські країни, та місцевою молоддю, що відстоювала погляди та позицію власної країни з багатьох найбільш важливих та складних питань сьогодення.

- Energy Game – командні змагання, спрямовані на поглиблення дискусії щодо споживання енергії та вироблення стратегії майбутнього розвитку галузі енергопостачання.

- Taste of Sweden - екскурсії на різний смак з метою кращого ознайомлення делегатів зі шведською історією, культурою та традиціями.

- Генеральна Асамблея – кульмінаційний захід сесії, на якому кожен з комітетів представляв результат своєї діяльності – резолюцію – для загального обговорення та голосування. ГА проходила протягом 2-х днів в будівлі шведського парламенту.

- Euroconcert – концерт класичної музики, співу та танцю.

- 60-та Ювілейна Гала Вечірка – фінальний грандіозний захід офіційного закриття сесії ЄМП.

«Особисто для мене, - зазначає студентка факультету міжнародних відносин КГІ, учасниця 60-ї сесії Європейського молодіжного парламенту Ярошевич Марина, - це була велика честь представляти наш інститут та країну на заході такого високого рівня. За ці дні я не лише познайомилася з цікавою молоддю з усіх куточків Європи, не лише вдосконалила свої навички та знання, не лише поліпшила володіння англійською мовою, але і здобула неперевершену кількість незабутніх вражень, які, як я впевнена, залишаться на все життя».

 

 

Please reload

Избранные посты

Участь студентів Центрально-Європейського Університету в міжнародній конференції «Протидія інформаційній війні в Україні»

January 29, 2016

1/3
Please reload

Недавние посты