Свідомий вибір професії 2016

June 12, 2016

Для абітурієнтів та батьків настав дуже відповідальний час, коли шкільні роки вже позаду і потрібно обирати до якого університету вступати та на який напрям підготовки, адже це – майбутня професія. Тому робити вибір треба свідомо та відповідально.


Навчання в університеті повинно бути ефективним і якісним, а майбутня професія повинна годувати. Багато справжніх фахівців із глибокими професійними знаннями не буває. Будь-якому підприємству, компанії потрібні професіонали своєї справи, чи то інженер-ливарник, програміст чи менеджер зовнішньоекономічної діяльності, перекладач або фахівець з міжнародних відносин.
Ринок праці – це високо конкурентне середовище, де між пошукачами відбувається справжнє змагання за робоче місце і роботодавці прискіпливо дивляться і на диплом про вищу освіту, і на знання, якими володіє претендент. І якщо немає достатньої кваліфікації, щоб бути конкурентним, то байдуже який у вас диплом, програміста чи економіста.


Щоб бути конкурентним на ринку праці в сучасних  майбутніх реаліях одного диплома вже замало. Бо вищої освіти забагато не буває. Тому треба мати мінімум 2 диплома: один український та один закордонний. Необхідно знати декілька мов, мати досвід міжнародних практик і стажування, початковий досвід роботи, який також потрібно отримати ще навчаючись у ВНЗ.


Тому Українсько-Польський вищий навчальний заклад «Центрально-Європейський Університет» займається підготовкою фахівців для майбутнього – висококваліфікованих спеціалістів із знаннями, вміннями та навичками, потрібними державі, суспільству, роботодавцю через 4−6 років, коли студент буде випускатися вже в інших умовах, нових реаліях життя країни та світу.
Центрально-Європейський Університет успішно інтегрувався у європейський освітній простір, що дало можливість українським студентам набути зарубіжного досвіду професійного навчання. З чотирма провідними польськими вишами реалізується Програма подвійних дипломів: Академія Бізнесу в Домброві Гурнічій (Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej), Вища Школа Публічного Управління у м. Щецин (Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Szczecinie), Західнопоморська Школа Бізнесу у м. Щецин (Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie, Polska), Вища Школа Європейської інтеграції у м. Щецин (Wyższa Szkoła Integracji Europejskiej w Szczecinie). Учасники Програми отримують згідно з обраним напрямком навчання 2 дипломи державного зразка: України і Польщі.


Наша Програма подвійних дипломів це унікальна можливість за порівняно невеликі кошти здобути досвід навчання, комунікації, роботи, професійної практики  в умовах європейського освітнього простору за стандартами Євросоюзу.


Вже через 4 роки можна отримати якісну фахову освіту і диплом країни ЄС, який визнається у всьому цивілізованому світі та, відповідно,  не потребуватиме підтвердження. А це відкриває шлях до більш швидкого працевлаштування і в Україні, і за кордоном.


Програма подвійних дипломів Центрально-Європейськог Університету надає українським студентам величезні конкурентні переваги як у навчанні, так і в майбутньому працевлаштуванні.
Крім того, для вступу до польських вишів-партнерів не потрібні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти. Більше того, стати студентом ВНЗ Польщі можна раніше ніж в Україні, і вже потім за відповідною Програмою можна бути зарахованим до нашого Університету. Тобто, можливий вступ без ЗНО. Також важливим моментом є те, що під час навчання в Польщі можна працевлаштуватися та заробити необхідні кошти на навчання!


Плата за навчання здійснюється лише в одному виші.   Більше того, у разі навчання у партнерському виші Польщі за програмою «подвійних дипломів» вартість значно нижче (!), ніж у разі самостійного вступу. Заощадження грошей очевидно: освіта в двох університетах за фактичною вартістю навчання як в одному.


Таким чином, вибір університету та майбутньої професії має бути свідомим та дуже добре обміркованим. Майбутня професія має годувати, забезпечувати гідне життя та відкривати перспективи.


За детальною інформацією про вступ і навчання звертайтеся:
Офіційний веб-сайт:  www.c-e-u.info
Адреса: 01030, м. Київ, вул. Рейтарська 19A
(7 хвилин прогулянки від стації метро «Золоті ворота» історичним центром міста)
Приймальна комісія
тел.: +38 (067) 209-30-77; тел./ф.: +38 (044) 278-18-92
e-mail: romaskevych_v@ukr.net
Приймальна ректора: тел.: +38 (044) 278-24-73
e-mail: referent@kga.edu.ua
Деканат факультету МВ та РГФ: тел. +38 (044) 278-84-73
 e-mail: dekanat.mv@gmail.com
Деканат економічного факультету: тел. +38 (044) 278-84-73
e-mail: alla.radzi@mail.ru     
 
 

Please reload

Избранные посты

Участь студентів Центрально-Європейського Університету в міжнародній конференції «Протидія інформаційній війні в Україні»

January 29, 2016

1/3
Please reload

Недавние посты