Привітання ректора університету М.І. Молдованова зі святом 1 вересня!

September 1, 2016

Шановні студенти, викладачі, співробітники університету!


Вітаю вас із Днем знань і початком нового навчального року! Бажаю всім міцного здоров’я та вдачі, наснаги, великих успіхів і нових звершень у навчанні та роботі.

Усім студентам від імені колективу університету бажаю йти вперед, ніколи не зупинятися на досягнутому, вдосконалювати свої знання, розкривати таланти, втілювати свої мрії у життя! Університету, Україні потрібні такі перспективні та прогресивні люди!

Вважаю за потрібне окремо звернутися до наших першокурсників. Шкільні роки вже позаду.  Ви вперше вступаєте у нове життя – студентське! Попереду у вас нові знайомства, друзі, викладачі, незабутні враження й емоції − цікаве життя студентів університету! Вірю, що студентські роки залишаться у вашій пам’яті назавжди як золотий час. Від імені нашої Альма-матер вітаю вас із 1 вересня і початком навчання! Бажаю вам стати гідними членами нашої міцної та дружньої університетської родини. Завжди будьте активними, цілеспрямованими, наполегливими!

Нехай новий начальний рік стане для всіх нас дивовижним часом звершень і перемог на освітянській ниві, і в кінці уроку кожен збере чудовий врожай нових знань, корисного досвіду, професійних вмінь і навичок!

Зі святом 1 вересня! З Днем знань! З новим навчальним роком!

Please reload

Избранные посты

Участь студентів Центрально-Європейського Університету в міжнародній конференції «Протидія інформаційній війні в Україні»

January 29, 2016

1/3
Please reload

Недавние посты