Порядок та терміни реєстрації вступників для здобуття ступеня вищої освіти магістра для складання ЄВІ на основі третьої сесії

   

 

                                                                               До уваги вступників у магістратуру:

                                                   змінено терміни III сесії Єдиного Вступного Іспиту (ЄВІ)!

 

                                                          

      Для вступників у магістратуру, які не змогли з тих чи інших причин скласти чи бажають  перескласти єдиний вступний іспит з іноземної мови, третю сесію ЄВІ перенесуть на 19 вересня (Наказ МОН від 6.08.2020 №1010).

 

     Таке рішення дає шанс вступникам на магістратуру, які не мали можливості взяти участь в основній та додатковій сесіях або не склали їх, все ж таки вступити до ЗВО до початку осіннього призову.

 

     Третя сесія – платна, вартість окремо визначатиме Український центр оцінювання якості освіти. 

     Реєстрація на третю сесію триватиме з 17 серпня (з 9:00) до 25 серпня (до18:00).

     Єдиний вступний іспит з іноземної мови відбудеться 19 вересня. Пункти проведення ЄВІ створять у 9 містах – Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Львові, Слов’янську, Одесі, Херсоні, Харкові.

 

     Для реєстрації на третю сесію ЄВІ потрібно надіслати на електронну адресу приймальної комісії referent.ceu.info@gmail.com скановані копії (фотокопії):

      • заповненої заяви-анкети  з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;

      • документа, що посвідчує особу (1-2 та 11 стор. паспорта);

      • облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);

      • документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень);

      • документа, що є підставою зміни ПІБ (у разі наявності розбіжностей ПІБ у паспорті з іншими документами);

      • фотокартки для документів із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника.

 

      При реєстрації вступник зазначає:

      – іноземну мову, з якої він бажає складати єдиний вступний іспит (англійська мова, або німецька мова, або французька мова, або іспанська мова);

      – інформацію про населений пункт, у якому вступник бажає скласти вступні випробування (Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Львові, Слов’янську, Одесі, Херсоні або Харкові).

 

      У темі листа обов’язково слід зазначати прізвище, ім’я, по батькові вступника, а в тексті листа – повторно прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та номер облікової картки платника податків (за наявності). Усі перелічені вище документи та додаткова інформація мають бути відправлені одним листом. Сканкопії та фотокопії повинні бути чіткими та якісними. Розмиті, обрізані документи, на яких не видно всіх реквізитів, не будуть прийматися, оскільки це може спричинити неточності під час реєстрації.

 

      Після надходження листа представник приймальної комісії університету перевіряє наявність документів, що необхідні для реєстрації вступника, і надсилає відповідь про отримання документів (на електронну адресу, з якої надійшли документи).

      Якщо відомості, надані вступником, будуть потребувати уточнень, представник приймальної комісії університету за допомогою засобів мобільного зв’язку деталізувати всі дані зі вступником.

      Якщо після перевірки документів встановлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, на електронну адресу, з якої надійшли документи, буде надіслано повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови.

      Якщо вступник надав усю необхідну інформацію та може бути допущений до складання ЄВІ/ЄФВВ, представник приймальної комісії університету здійснює реєстрацію такої особи на вступні випробування, зазначаючи всі дані, внесені вступником до заяви-анкети. Виконавши всі необхідні дії для реєстрації вступника, представник приймальної комісії формує екзаменаційний листок і надсилає скановану його копію на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті.

      Вступник має перевірити інформацію, зазначену на сканкопії екзаменаційного листка, а в разі виявлення помилок – звернутися до приймальної комісії для з’ясування ситуації. Оформлений екзаменаційний листок зберігається в приймальній комісії, його видають вступнику особисто. Факт видачі фіксують у журналі видачі екзаменаційних листків. Оформлений екзаменаційний листок може бути надісланий вступнику засобами поштового зв’язку, у разі якщо вступник повідомив про таку необхідність в анкеті. У цьому випадку в журналі видачі екзаменаційних листків фіксують реквізити відповідного поштового відправлення.

 

 ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

3 сесія ЄВІ.jpg

Інформація для вступників в магістратуру щодо скасування додаткових фахових випробувань при вступі в 2020 р.

 

До уваги вступників на навчання для здобуття ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки).

      Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти», яким внесено зміни до Закону України «Про вищу освіту», керуючись листом Міністерства освіти і науки України № 1/9-228 від 30.04.2020, приймальна комісія ПрАТ «Українсько-польський вищий навчальний заклад «Центрально-Європейський університет» повідомляє наступне:

      Додаткові фахові вступні випробування для вступників, які вступають на навчання до ПрАТ «Українсько-польський вищий навчальний заклад «Центрально-Європейський університет» для здобуття ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), у 2020 році проводитися не будуть.

      Відповідні зміни до Правил прийому до ПрАТ «Українсько-польський вищий навчальний заклад «Центрально-Європейський університет» в 2020 році будуть внесені після завершення державної реєстрації змін до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2020 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України 11.10.2019 № 1285, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 02 грудня 2019 р. за № 1192/34163.

      ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

 

      ДОДАТОК

      Лист Міністерства освіти і науки України № 1/9-228 від 30.04.2020

      Заява-анкета для оформлення екзаменаційного листка